Фінальний етап

Місце Учасник Вищий навчальний заклад КТ ІТ Усього Диплом
1 Посохова Альона Володимирівна Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого 186 93 279 І місце
2 Козинець Анастасія Андріївна Запорізький національний університет 184 91 275 ІІ місце   
3 Ксьонжек Марія Андріївна Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича 180 90 270
4 Усатенко Дмитро Ігорович Запорізький національний університет 176 93 269
5 Левицька Славяна Ігорівна Університет митної справи та фінансів 180 89 269
6 Пудкалюк Каріна Олександрівна Університет ДФС України 179 89 268 ІІІ місце      
7 Кечеджі Олена Борисівна Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого 179 88 267
8 Демченко Юлія Олександрівна Національний авіаційний університет 177 90 267
9 Шурига Дарина Олексіївна Запорізький національний університет 177 89 266
10 Марченко Володимир Юрійович Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого 177 89 266
11 Франчук Вікторія Віталіївна Національний Університет біоресурсів і природокористування України 177 88 265
12 Мельничук Галина Михайлівна ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» 155 77 232
13 Шуліга Юлія Романівна Національний університет «Одеська юридична академія» 150 67 217  
14 Риндя Наталія Андріївна Національний університет «Одеська юридична академія» 124 57 181  
15 Гембара Григорій Іванович Львівський національний університет імені Івана Франка 129 46 175  
16 Лєсовець Оксана Дмитрівна Національний університет «Одеська юридична академія» 116 59 175  
17 Грицай Діана Іванівна Львівський національний університет імені Івана Франка 118 50 168  
18 Постоловська Мар'яна Миколаївна Національний університет "Києво-Могилянська академія" 111 55 166  
19 Садовий Максим Михайлович Львівський національний університет імені Івана Франка 109 56 165  
20 Завгородня Катерина Дмитрівна Університет митної справи та фінансів 121 40 161  
21 Кисель Анна Сергіївна Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова 108 49 157  
22 Сікора Вікторія Євгенівна ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» 105 50 155  
23 Бабак Віталій Михайлович ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» 104 45 149  
24 Каташинський Євген Олександрович Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова 103 46 149  
25 Янишівський Михайло Мирославович Національний університет "Києво-Могилянська академія" 103 43 146  
26 Самсоненко Назар Миколайович Київський Національний торговельно-економічний університет 100 43 143  
27 Мазій Віталій Сергійович Національний Університет біоресурсів і природокористування України 102 40 142  
28 Воронін Олексій Юрійович Сумський національний аграрний університет 95 46 141  
29 Авдєєв Василь Олександрович Харківський національний університет внутрішніх справ 95 46 141  
30 Левдик Анна Андріївна Університет митної справи та фінансів 97 42 139  
31 Красько Сюзана Андріївна Інститут права та психології НУ "Львівська політехніка" 94 44 138  
32 Мокрий Дмитро Валентинович Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського 97 40 137  
33 Дяченко Роман Павлович Житомирський національний агроекологічний університет 96 40 136  
34 Самчинська Оксана Андріївна НТУУ КПІ ім. І.Сікорського 98 35 133  
35 Присяжнюк Олег Русланович Київський університет права Національної академії наук України 93 38 131  
36 Куляша Марія Вікторівна НТУУ КПІ ім. І.Сікорського 92 39 131  
37 Кучеров Ярослав Олександрович Криворізький економічний інститут ДВНЗ "Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана" 95 35 130  
38 Шушкова Анна Павлівна Донецький національний університет імені Василя Стуса 94 36 130  
39 Щербакова Олена Олександрівна Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича 93 34 127  
40 Бобровник Роман Сергійович ВНПЗ "Дніпровський гуманітарний університет" 92 35 127  
41 Яковенко Діана Дмитрівна Донецький національний університет імені Василя Стуса 92 35 127