Індивідуальний тур

Місце Учасник Вищий навчальний заклад КТ ІТ Усього Диплом
1 Ахметханов Микола Миколайович Національний юридичний університет ім. Я. Мудрого 156 74 230 І місце
2 Гостіщева Ольга Олександрівна Запорізький національний університет 158 71 229 ІІ місце
3 Мороз Ілля Миколайович Національний юридичний університет ім. Я. Мудрого 155 70 225
4 Болобан Дмитро Анатолійович Запорізький національний університет 151 68 219
5 Марченко Володимир Юрійович Національний юридичний університет ім. Я. Мудрого 151 63 214
6 Бондаренко Аліна Олександрівна Запорізький національний університет 150 63 213 ІІІ місце
7 Хомченко Олена Володимирівна Національний авіаційний університет 144 65 209
8 Стрежнєв Георгій Дмитрович Університет митної справи та фінансів 143 61 204
9 Гвоздюк Віталій Валерійович Національна академія внутрішніх справ 143 60 203
10 Вовкочин Інна Василівна Університет державної фіскальної служби 141 61 202
11 Мельничук Галина Михайлівна Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника 135 64 199
12 Адамова Юлія Сергіївна Національний університет «Одеська юридична академія» 135 60 195  
13 Євстіфеєв Микита Ігорович Національний університет «Києво-Могилянська академія» 128 59 187
14 Павлюк Андрій Павлович Полтавський юридичний інститут Національного юридичного
 університету ім. Я. Мудрого
127 56 183
15 Пеник Христина Володимирівна Національний університет «Києво-Могилянська академія» 118 62 180
Фурс Станіслав Ігорович Сумський державний університет 118 62 180
16 Джугля Уляна Сергіївна Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника 121 54 175
17 Оленцевич Едуард Володимирович Донецький національний університет  ім. Василя Стуса 112 60 172
18 Кечеджі Олена Борисівна Полтавський юридичний інститут Національного юридичного
 університету ім. Я. Мудрого
111 58 169
19 Номировська Юлія Володимирівна Сумський державний університет 109 58 167
20 Піх Юрій Тарасович Львівський національний університет ім. Івана Франка 106 57 163
21 Проскура Юлія Іванівна Полтавський юридичний інститут Національного юридичного
 університету ім. Я. Мудрого
105 55 160
22 Босяк Марія Богданівна Львівський національний університет ім. Івана Франка 106 52 158
23 Оверчук Вікторія Миколаївна Львівський національний університет ім. Івана Франка 106 50 156
24 Садолінська Ірина Сергіївна Національний університет «Одеська юридична академія» 105 50 155
25 Добрєва Ксенія Георгіївна Національний університет «Києво-Могилянська академія» 90 56 146
26 Турчик Олексій Васильович Національний університет «Острозька академія» 97 45 142
27 Кирилюк Анастасія Олегівна Університет митної справи та фінансів 98 43 141
28 Гричулевич Владислав Володимирович Національний університет «Одеська юридична академія» 94 46 140
Солодуха Іван Вікторович Державний університет інфраструктури та технологій 91 49 140
29 Кучеров Ярослав Олександрович Криворізький економічний інститут ДВНЗ «Київський національний
економічний інститут ім. Вадима Гетьмана»
98 41 139
30 Звоненко Олена Русланівна Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова 88 45 133
31 Мазій Віталій Сергійович Національний університет біоресурсів і природокористування України 92 39 131
Сікора Вікторія Євгенівна Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника 90 41 131
32 Даценко Артем Миколайович Кременчуцький національний університет ім. Михайла Остроградського 89 41 130
33 Лозинська Марія Анатоліївна Національний університет «Острозька академія» 90 35 125
34 Пилявець Вадим Віктокторович Донецький національний університет  ім. Василя Стуса 88 31 119